Pokazywanie postów oznaczonych etykietą fashion men. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą fashion men. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 17 września 2013

Autumn is coming...

Nie sądziłem, że jesień nadejdzie tak szybko. Zaskoczyła mnie, niczym śnieg kierowców (każdej zimy). Oczywiście żartuję ;-)! 
Od dwóch tygodni gromadzę jesienno-zimową garderobę, więc źle nie jest. Choć nie powiem, żebym z tego powodu był bardzo zadowolony.

Na sobie mam płaszcz z najnowszej kolekcji H&M, na który każdy zwraca uwagę i pyta ‘skąd jest?’, jeansową koszulę – ZARA, spodnie Review i buty też H&M. 


Więcej zdjęć, po kliknięciu na ’’czytaj więcej’’

poniedziałek, 9 września 2013

Freedom. Joy. Satisfaction.

To lubię. Głowa wolna od wszystkiego, czas nadrobić zaległości w blogowaniu.
Zaczyna się sezon eventowy, więc postaram się na bieżąco zdawać Wam relacje z pokazów i nie tylko... Koniecznie śledźcie mnie na instagramie i facebooku.
Myślę też nad konkursem, który będzie od Was wymagał trochę zachodu, ale będzie warto. Niebawem podam szczegóły, a tym czasem zapraszam Was do obejrzenia mojej dzisiejszej stylizacji.

Marynarka – VISTULA
Koszula - SPRINGFIELD
Spodnie – ZARA
Buty – ZARA
Etui na laptopa/tablet – be my Lilou accessories


Więcej zdjęć, po kliknięciu na ’’czytaj więcej’’

środa, 4 września 2013

Miejsce w pierwszym rzędzie

Zainspirowany kilkoma sytuacjami i dzisiejszą rozmową z Gosią Boy postanowiłem poruszyć problem, który jest zmorą dla wielu osób.

W Polsce mamy dziwny zwyczaj sadzania w pierwszym rzędzie na pokazach mody osób, które w ogóle nie powinny się tam znaleźć.

Według mnie w pierwszym rzędzie powinni siedzieć dziennikarze, naczelne magazynów modowych, styliści, blogerzy, klienci, fryzjerzy, make up'iści... 
Przecież to oni tworzą świat mody, rozwijają go i przekazują innym.

Niestety nie do końca tak jest, ponieważ w dzisiejszych czasach najważniejsze są celebrytki i to one zajmują większość miejsc. Byłem świadkiem kilku sytuacji, w których dziennikarz modowy, czy blogerka zostali usadzeni w pierwszym rzędzie przez osobę za to odpowiedzialną, jednak w wyniku niesprzyjających okoliczności (czytaj przyszła Pani X, która oprócz 'bywania' nie robi i nie potrafi robić nic innego) zostali poproszeni o opuszczenie miejsca, ponieważ ono należy do kogoś innego. To chamstwo i okazanie braku szacunku do gościa.

Skoro tak ważna jest obecność celebrytek na pokazach mody (nie mówię o prawdziwych gwiazdach), to trzeba znaleźć jakieś rozwiązanie i zorganizować wszystko tak, żeby nikt idąc na pokaz mody nie musiał się denerwować i myśleć, czy usiądzie, czy będzie miał odpowiednie miejsce i czy zobaczy całą kolekcję.

Proponuję zacząć robić oddzielne sekcje dla ludzi ze świata mody i nie sadzać jedno na drugim. Myślę, że jest to do zrobienia i czekam, aż ktoś wpadnie na taki pomysł i to w końcu zrobi. Wtedy każdy będzie zadowolony i nie będzie zbędnego stresu i zamieszania.

środa, 15 maja 2013

1/2 kwietnia 1/2 maja

Okulary – Ray Ban / T-shirt – H&M / Spodnie – ZARA / Buty – PUMA
Dorota Rabczewska – DODA – Patryk Strzała


Aby zobaczyć kolejne zdjęcia > kliknij „Czytaj więcej”

środa, 13 marca 2013

Elegant style

Dziś mam dla Was dość elegancką stylizację... Elegancką, ale na luzie i bez zbędnej spiny. Bardzo efektowną marynarkę Salvatore Ferragamo, połączyłem z jasnożółtym sweterkiem Ralph Lauren, a do tego ubrałem spodnie ZARA, mokasyny Tod's i aktówka również Salvatore Ferragamo.

Zdaję sobie sprawę, że ten outfit nie jest na każdą kieszeń, jednak otrzymałem kilka maili z prośbą o to, abym zrobił stylizację wiosenną do biura dla mężczyzn dojrzalszych ;-) Mam jednak nadzieję, że się Wam spodoba i dla wielu będzie inspiracją.

niedziela, 13 stycznia 2013

20th B-day ;-)

Urodziny to dla mnie najważniejszy dzień w roku. Dlaczego? Bo jest całkowicie mój!
20 lat to już naprawdę sporo :D ...aż zaczynam się stresować, ponieważ uwielbiam beztroskie życie i moje małe problemy ;-) ...Im człowiek jest starszy tym ma więcej obowiązków i musi pamiętać o wszystkim.
Kończąc dziś 20 lat zastanawiam się jak będzie wyglądało moje życie za kolejne 20. Niby staram się żyć chwilą i nie myśleć o tym, co będzie jutro – a jednak gdzieś w głowie siedzi ta myśl i czasem się nad tym zastanawiam. 'Jak to będzie?!' (ale to tylko czasem)
Na chwilę obecną mogę powiedzieć z ręką na sercu, że jestem SZCZĘŚLIWY.
Jestem zdrowy, mam wspaniałą rodzinę i przyjaciół, robię to, co sprawia mi przyjemność i to, co daje mi energię i satysfakcję.
Ale nie myślcie sobie, że jest tak pięknie. Są też rzeczy, które chciałbym zmienić np. mniej spać, częściej dodawać posty na bloga, zdobyć większą rzeszę czytelników i 'fanów', podszkolić angielski i przytyć hahahaha ;-)
A teraz opowiem Wam o tym, co ostatnio mnie spotkało... Kilka dni temu Marta i Mariusz Zawiślańscy po raz kolejny zaprosili mnie do swojego Atelier Stylissimo. Udałem się tam jak zawsze, jednak wizyta ta była niecodzienna, zaskakująca, fantastyczna i przemiła.
Otóż przygotowali Oni dla mnie z okazji urodzin kilka niespodzianek: sesje zdjęciową, balony, szampana, babeczki i oczywiście profesjonalną obsługę moich włosów.
Marta, to urocza, piękna kobieta, która nie tylko robi na głowie 'cuda', ale i ma świetny styl, który zaczęła ostatnio pokazywać innym (tu). Mariusz, to wulkan energii, który doskonale zarządza Stylissimo. - oczywiście wszystkie klientki są w niego zapatrzone ;-)
PRAGNĘ WAM JESZCZE RAZ BARDZO PODZIĘKOWAĆ ZA TAKI PREZENT!!!
Ogromne podziękowania należą się również PameliSobczak, która uwieczniła to wszystko na zdjęciach – świetna robota!!!
Mam nadzieję, że post się Wam spodoba!!!!!
XOXO! ;-)
Kamizelka – ZARA
T-shirt – noname
Spodnie – REVIEW
Bransoletka (złota) – sklep online
Bransoletka (pomarańczowa) – PIRH DESIGN 
Buty – Tommy Hilfiger - eButy.pl


wtorek, 14 sierpnia 2012

Dylemat?!

W ten weekend wybieram się na wesele i zacząłem zastanawiać się, co mógłbym założyć… Oczywiście, wszyscy powiedzą chórem „garnitur”, bo co innego…
Ale ja nie lubię garniturów i nie zamierzam na razie w nich chodzić. Chociaż wiem, że okazja tego wymaga i tak tego nie zrobię, ponieważ zawsze stawiam na wygodę i nie chce się źle czuć w tym, co będę na sobie miał.
Mam już pewien pomysł… w roli głównej Converse’y, granatowe spodnie i bardzo elegancka koszula z podwójnym kołnierzykiem.

Podobają się Wam w ogóle trampki do garnituru?!

poniedziałek, 6 sierpnia 2012

SARAR

Dziś pragnę przedstawić Wam genialną, lecz mało znaną, turecką markę, którą cechuje niezawodna jakość.

poniedziałek, 25 czerwca 2012

Cristiano Ronaldo wearing Gucci, Dsquared2 and Louis Vuitton

Dsquared2 jeans $1,055
Gucci jacket $1,070
Louis Vuitton sneakers $660

www.upscalehype.com

wtorek, 12 czerwca 2012

H&M OGŁASZA EKSKLUZYWNĄ WSPÓŁPRACĘ Z MAISON MARTIN MARGIELA NA JESIEŃ/ZIMĘ 2012

OD 15 LISTOPADA 2012 W OKOŁO 200 SKLEPACH H&M NA ŚWIECIE, A TAKŻE ONLINE.
– MAISON MARTIN MARGIELA to jeden z najważniejszych i najbardziej wpływowych domów mody ostatnich trzydziestu lat. Jestem niesamowicie podekscytowana tą współpracą, dzięki której fani mody na całym świecie będą mieli okazję nosić ubrania przygotowane specjalnie przez MAISON MARTIN MARGIELA. Ta współpraca będzie wspaniałym i pamiętnym wydarzeniem w modzie – mówi Margareta van den Bosch, Creative Advisor H&M.

– Jesteśmy szczęśliwi, że możemy zaprezentować ubrania MAISON MARTIN MARGIELA w H&M i zaproponować nową interpretację naszej wizji. Demokracja w modzie zawsze była w centrum naszego rozumienia jej, a współpraca z H&M pozwala nam jeszcze rozwinąć tę koncepcję. Połączymy ze sobą różne światy dwóch domów w sposób, który zadziwi wszystkich – MAISON MARTIN MARGIELA


MAISON MARTIN MARGIELA to dom mody, który zawsze podążał własną ścieżką, często wychodząc poza konwencjonalne ramy mody. Wierzy niezłomnie, iż ważniejsza od działań indywidualnych jest praca zespołu, a jego ideały zasadzają się w pobudzaniu kreatywności. Nieustannie kwestionując normy mody i prezentując swoje dzieła poprzez techniki dekonstrukcji i transformacji, w swoich kolekcjach na nowo odkrywa objętości, modyfikuje kształty, zmienia pierwotne zastosowanie i ruch ubrań, a także zmienia klasyczne pojmowanie mody.

poniedziałek, 11 czerwca 2012

Dzisiejsza stylizacja - 11.06

Zdecydowałem się dodać nową stylizację. Bardzo prostą, klasyczną i codzienną. W takim stroju czuję się bardzo swobodnie i wygodnie. Muszę popracować trochę nad pozowaniem, a będzie mam nadzieję coraz lepiej… Oby się Wam spodobała.
Bluza – Fraternity
T-shirt – ZARA
Spodnie, buty – H&M
Bransoletka (żółta) – Pirh Design, druga – to pamiątka.
Pasek – Guess