To lubię. Głowa wolna od wszystkiego, czas nadrobić
zaległości w blogowaniu.
Zaczyna się sezon eventowy, więc postaram się na
bieżąco zdawać Wam relacje z pokazów i nie tylko... Koniecznie śledźcie mnie na
instagramie i facebooku.
Myślę też nad konkursem, który będzie od Was wymagał
trochę zachodu, ale będzie warto. Niebawem podam szczegóły, a tym czasem
zapraszam Was do obejrzenia mojej dzisiejszej stylizacji.
Marynarka – VISTULA
Koszula - SPRINGFIELD
Spodnie – ZARA
Buty – ZARA
