
Cześć kochani... przyzwyczailiście się już do
jesiennej aury, czy nadal udajecie, że jest jeszcze lato :P? Do mnie to już
niestety dotarło - dopadło mnie przeziębienie i wiem, że nadszedł czas ubierać
się znacznie cieplej.
Dzisiejsze zdjęcia wykonała Edyta Bartkiewicz, a ja
na sobie miałem:
Okulary – Ray Ban
Kurtka – H&M
Bluza – SHOOT, girl
Szalik – H&M
Bransoletki – Lilou
Spodnie – Celio
Buty – Gino Rossi
*Pikowaną kurtkę powinien mieć w swojej szafie
każdy... doskonale komponuje się ze wszystkimi elementami garderoby. Noszę ją
zarówno do marynarki i eleganckich butów, jak i spodni dresowych, czy jeansów.
ENJOY!
Więcej zdjęć, po kliknięciu na ’’Czytaj więcej’’










