Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Atelier Stylissimo. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Atelier Stylissimo. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 13 stycznia 2013

20th B-day ;-)

Urodziny to dla mnie najważniejszy dzień w roku. Dlaczego? Bo jest całkowicie mój!
20 lat to już naprawdę sporo :D ...aż zaczynam się stresować, ponieważ uwielbiam beztroskie życie i moje małe problemy ;-) ...Im człowiek jest starszy tym ma więcej obowiązków i musi pamiętać o wszystkim.
Kończąc dziś 20 lat zastanawiam się jak będzie wyglądało moje życie za kolejne 20. Niby staram się żyć chwilą i nie myśleć o tym, co będzie jutro – a jednak gdzieś w głowie siedzi ta myśl i czasem się nad tym zastanawiam. 'Jak to będzie?!' (ale to tylko czasem)
Na chwilę obecną mogę powiedzieć z ręką na sercu, że jestem SZCZĘŚLIWY.
Jestem zdrowy, mam wspaniałą rodzinę i przyjaciół, robię to, co sprawia mi przyjemność i to, co daje mi energię i satysfakcję.
Ale nie myślcie sobie, że jest tak pięknie. Są też rzeczy, które chciałbym zmienić np. mniej spać, częściej dodawać posty na bloga, zdobyć większą rzeszę czytelników i 'fanów', podszkolić angielski i przytyć hahahaha ;-)
A teraz opowiem Wam o tym, co ostatnio mnie spotkało... Kilka dni temu Marta i Mariusz Zawiślańscy po raz kolejny zaprosili mnie do swojego Atelier Stylissimo. Udałem się tam jak zawsze, jednak wizyta ta była niecodzienna, zaskakująca, fantastyczna i przemiła.
Otóż przygotowali Oni dla mnie z okazji urodzin kilka niespodzianek: sesje zdjęciową, balony, szampana, babeczki i oczywiście profesjonalną obsługę moich włosów.
Marta, to urocza, piękna kobieta, która nie tylko robi na głowie 'cuda', ale i ma świetny styl, który zaczęła ostatnio pokazywać innym (tu). Mariusz, to wulkan energii, który doskonale zarządza Stylissimo. - oczywiście wszystkie klientki są w niego zapatrzone ;-)
PRAGNĘ WAM JESZCZE RAZ BARDZO PODZIĘKOWAĆ ZA TAKI PREZENT!!!
Ogromne podziękowania należą się również PameliSobczak, która uwieczniła to wszystko na zdjęciach – świetna robota!!!
Mam nadzieję, że post się Wam spodoba!!!!!
XOXO! ;-)
Kamizelka – ZARA
T-shirt – noname
Spodnie – REVIEW
Bransoletka (złota) – sklep online
Bransoletka (pomarańczowa) – PIRH DESIGN 
Buty – Tommy Hilfiger - eButy.pl


środa, 19 grudnia 2012

Bajkowy pokaz Dawida Wolińskiego

O tym wydarzeniu będę pamiętał bardzo długo. 
Było pięknie, niesamowicie, z klasą i na poziomie. 
Ci, których nie było - wiele stracili. 
Bardzo chcę, abyście zobaczyli całe show i podzielili się ze mną Waszymi opiniami.
Dawidowi jeszcze raz GRATULUJĘ... a Was zapraszam do oglądania.
Źródło (www.pokazymody.tv)
Fryzury - Atelier Stylissimo - Marta Zawiślańska
Zosia Ślotała - sukienka i torebka - Plich
Patryk Strzała - marynarka - H&M - pasek - Calvin Klein Jeans - buty - Görtz
fot. studio 69