Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ŁUKASZ JEMIOŁ. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ŁUKASZ JEMIOŁ. Pokaż wszystkie posty

środa, 30 października 2013

Thank you very much!!!

To był wyjątkowy wieczór. 
Pierwsza nominacja i pierwsza wygrana!
GLAM AWARDS 2013 – BLOGER MODOWY ROKU – Patryk Strzała :D
Chciałbym Wam serdecznie podziękować za wszystkie oddane głosy. Naprawdę miło wiedzieć, że mogę na Was liczyć. Ta nagroda dała mi dużo do myślenia i teraz już wiem, że bloga prowadzę dla Was ( nie tylko dla siebie ). Mam nadzieję, że Was nie zawiodę i dalej będziecie ze mną. Fajnie, jeśli Nasza mała 'armia' będzie pozyskiwać nowe siły i będzie Nas coraz więcej ;-)

Jeszcze raz bardzo dziękuję... JESTEŚCIE WIELCY :) 

Na sobie miałem:
Okulary – PRADA - (pvision.pl)
Peleryna, T-shirt – Łukasz Jemioł
Spodnie – H&M
Buty - KAZAR




Aby przeczytać cały post, kliknij na ’’Czytaj więcej’’

niedziela, 20 października 2013

9. edycja FashionPhilosophy Fashion Week Poland

9. edycja Fashion Week Poland już za nami.
Mnie udało się wyrwać z Warszawy jedynie na jeden dzień - wybrałem oczywiście piątek.

Tym razem postawiłem na nowojorski look, do którego skłoniły mnie moje nowe buty Nike Vandal z Zalando.
Założyłem do nich czarny kopertowy płaszcz i must have sezonu (według mnie), czyli krótkie spodnie dresowe połączone z legginsami z Zary. 
Całość uzupełniłem białym t-shirtem ze zwracającym na mnie uwagę napisem i czarną aktówką Lilou.

Mam nadzieję, że taka stylizacja przypadnie Wam do gustu... :)


Aby przeczytać cały post, kliknij na ’’Czytaj więcej’’

wtorek, 20 sierpnia 2013

For everyone I Lilou I Łukasz Jemioł I Sabrina Pilewicz I Vistula

Właśnie w takich stylizacjach czuje się najlepiej. Od małego uwielbiałem elegancję z odrobiną nonszalancji. Dziś mam dla Was kilka zdjęć ze wczorajszej sesji, które powinno się pojawić niedługo w pewnym magazynie ;-).
Uważam, że ta stylizacja jest bardzo uniwersalna i można ją nosić na różne okazje niezależnie od wieku.

Okulary – GUCCI
Marynarka – Vistula
Koszula – ZARA
Spodnie – Łukasz Jemioł
Buty - ZARA
Bransoletki – Lilou
Aktówka - Sabrina Pilewicz
Zegarek – Vegan
Haircut- Atelier Stylissimo 

Więcej zdjęć, po kliknięciu na ’’Czytaj więcej’’

piątek, 26 kwietnia 2013

It was a nice day

Spontaniczne zdjęcia są chyba najfajniesze. Poprosiłem dziś mojego brata Kamila, aby zrobił mi ich kilka... 
Piękna pogoda, spacer i oto jest - materiał na nowy post, czyli dzisiejsza stylizacja... Jak zawsze liczę, że się Wam spodobają ;-)
Na sobie mam:
Marynarko-bluza – H&M
Spodnie – H&M
Buty – Converse / Kocham Ostre Ćwieki
Bransoletka – Florentines / Life Stab
Case na iPhone'a - gift
 Fot. Kamil Strzała

niedziela, 21 kwietnia 2013

Second day on Fashion Week Poland ;-)

Na FashionPhilosophy Fashion Week Poland byłem tylko jeden dzień. Niestety dłużej być nie mogłem i powiem szczerze, że żałuje...
Wydawać by się mogło, że takie wydarzenie to czysta przyjemność i pełen luzik... Przecież wystarczy się ubrać, być i oglądać pokazy. 
Ja po jedenastu godzinach byłem naprawdę padnięty :P
Ogólne wrażenie bardzo pozytywne. Wielkie brawa dla organizacji (Black Tie – Michała Marciniaka) i osób pracujących przy wydarzeniu.

Pokazy, które widziałem i które zapamiętałem:
NICK-NACK – do tej pory nic o nich nie słyszałem, ale kolekcja świetna. Biel, intrygujące cięcia i futrzane dodatki. Naprawdę fajnie się na to patrzyło. Gratulacje!

SHABATIN – to był pokaz? Fatalne, nieudane i zrobione na siłę show. Nic oprócz muzyki nie zapisało mi się w pamięci... może dlatego, że słuchając muzyki dodawałem zdjęcia na INSTAGRAM. To było zdecydowanie ciekawsze ;-)

TOMAOTOMO – z pokazu na pokaz widać, jak Tomasz się rozwija. Genialne połączenia materiałów i konsekwencja, która sprawia, że projekty są coraz bardziej intrygujące i ciekawe.

PTASZEK – kolekcje Moniki są mroczne i tajemnicze. Jej projekty skierowane są do mężczyzn, którzy chcą wyglądać jakoś, ale niekoniecznie rzucać się w oczy.

ŁUKASZ JEMIOŁ BASIC – na ten pokaz czekałem najbardziej... uwielbiam projekty Łukasza i bardzo mu kibicuję. Przed jego pokazem było istne zamieszanie... przybył prawdziwy tłum ludzi... każdy chciał zobaczyć pokaz. Najbardziej spodobał mi się męski, grubo pleciony sweter, limonkowa bluzka i 'sprane' spodnie <3.
Patryk Strzała i Julia Kuczyńska - MAFFASHION
***********************************************************
A tak się prezentowałem:
Garnitur, koszula i torba – VISTULA
Buty – LACOSTE/eastend.pl

poniedziałek, 12 listopada 2012

GLOOMY DAY



Kolejny deszczowy dzień w zeszłym tygodniu i kolejna stonowana stylizacja. Taka pogoda mnie przytłacza i wszystkiego mi się odechciewa.
Jak radzicie sobie z jesienną szarugą?!
Mnie pozytywnie nastraja muzyka. Zawsze przed wyjściem z domu podczas szykowania się (40 minutowa kąpiel ;-)) słucham bardzo, ale to bardzo głośno muzyki i sobie tańczę :D

Na sobie mam kurtkę i T-shirt z kolekcji BASIC Łukasza Jemioła oraz skóropodobne spodnie z H&M'u. 

fot. Bartek Szmigulski Fotografia


Zapraszam na fanpage

sobota, 27 października 2012

Już jest ... Łukasz Jemioł BASIC

Wczoraj na Fashion Week Poland odbył się najnowszy pokaz Łukasza Jemioła BASIC.
Proste kroje, dobra jakość materiałów i stonowane barwy – właśnie tak wyobrażałem sobie tę kolekcję. Bardzo długo na nią czekałem i cieszę się, że już jest.

Co do samego widowiska... Energicznie, na luzie, bez zbędnej spiny!
Wszyscy porównują pokaz Jemioł do innego polskiego projektanta – Roberta Kupisza, co według mnie nie powinno mieć miejsca. Zestawienie tej dwójki wzięło się tylko i wyłącznie z tego powodu, że modele na wybiegu zachowywali się w podobny sposób - naturalny. Czy pokaz o podobnej oprawie, musi być od razu okrzyknięty KOPIĄ?! 
Ukazanie kolekcji w taki sposób, to żadna nowość... 
Po raz kolejny doszukujemy się dziury w całym... 
MI SIĘ BARDZO PODOBA! Gratulacje Łukasz!
Fot. Magnifique Studio

piątek, 14 września 2012

ŁUKASZ JEMIOŁ BASIC... już w październiku

Już w październiku premiera nowej linii Basic sygnowanej nazwiskiem Łukasz Jemioł.
Podczas Fashion Week Poland zostanie zaprezentowana najnowsza kolekcja skierowana do każdego, kto ceni wygode i dobre krawiectwo, a także niewygórowane ceny.

Dla tego projektanta moda zawsze idzie w parze ze sztuką.
I tak też jest przy okazji najnowszego projektu. Jak twierdzi, pomysł stworzenia nowej linii rodził sie dlugo i jest wypadkową jego stylu.


"Powstaje na bazie moich doświadczeń w projektowaniu, oczekiwań klientów ale też na pewno rozwinie mnie jako projektanta i da nowe pole do dzialania" mówił Jemioł.

Forma ma uzupełniać funkcję ubrań, których proste linie i wysokiej jakości materiały mają być dostosowane do dynamicznego stylu życia.
Ubrania z linii Basic doskonale sprawdzą się w mniej lub bardziej zobowiązujących sytuacjach, można je dowolnie zestawiać.


Już nie mogę się doczekać!!!

sobota, 2 czerwca 2012

Kilka pytań - kilka odpowiedzi

1. Czy wiesz kto odwiedza Twojego bloga? Kto komentuje? Kto jest odbiorcą bloga?

Oczywiście, odwiedzają go zarówno mężczyźni jak i kobiety, nie ma reguły. Jak można zobaczyć po zakładce PRZYJACIELE BLOGA, zaglądają też osoby ze świata mody m.in. Ewa Minge, Dawid Woliński, Mariusz Przybylski, Marcin Tyszka i wielu innych. Cieszę się i jest do dla mnie ogromny sukces. Chciałbym, aby ludzie czerpali z niego inspiracje i był wskazówką. Jest wiele osób, które po prostu nie wie jak łączyć i zestawiać ubrania. Dlatego ja nie udziwniam i to, co przedstawiam na blogu jest tak naprawdę dostępne dla każdego i każdy może wyglądać w tym dobrze.

2. Czy widzisz zainteresowanie modą wśród swoich kolegów, czy zwracają uwagę na to, co noszą?

To zależy… moi przyjaciele i bliscy znajomi przywiązują do tego wagę, dbają o swój wygląd i wyglądają naprawdę dobrze. Jednak nie wszyscy…

3. Czy chodzisz na pokazy mody> kto jest Twoim ulubionym męskim projektantem?

Tak, pewnie. Regularnie bywam. Bardzo cenie styl, klasę i nonszalancję Dawida Wolińskiego. Jego kolekcje są naprawdę interesujące. Podoba mi się też luz Łukasza Jemioła i właśnie Roberta Kupisza.

4. Co każdy mężczyzna dbający o swój styl powinien mieć w szafie?

Ciężko odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ każdy lubi i czuje się dobrze w czymś inny. Ja lubię i cenię prostotę. Biały wymięty T-shirt, kolorowe spodnie + mokasyny. Idealny zestaw na taką pogodę, jaką mamy dziś.

5. Dlaczego mężczyźni z reguły, tak mało interesują się modą i taką małą przywiązują wagę do tego co noszą?

Przez stereotypy - moda jest tylko dla kobiet i to one muszą dobrze wyglądać. Tylko, która z nich będzie chciała faceta, który nie dba o swój wygląda, zakłada, co popadnie i wygląda niechlujnie. Na szczęście to się zmienia… i ja pragnę pokazać, że nie trzeba się przebierać, by wyglądać dobrze.