1. Czy wiesz kto odwiedza Twojego bloga? Kto komentuje? Kto jest
odbiorcą bloga?
Oczywiście, odwiedzają go zarówno mężczyźni jak i kobiety, nie
ma reguły. Jak można zobaczyć po zakładce PRZYJACIELE BLOGA, zaglądają też
osoby ze świata mody m.in. Ewa Minge, Dawid Woliński, Mariusz Przybylski,
Marcin Tyszka i wielu innych. Cieszę się i jest do dla mnie ogromny sukces.
Chciałbym, aby ludzie czerpali z niego inspiracje i był wskazówką. Jest wiele
osób, które po prostu nie wie jak łączyć i zestawiać ubrania. Dlatego ja nie
udziwniam i to, co przedstawiam na blogu jest tak naprawdę dostępne dla każdego
i każdy może wyglądać w tym dobrze.
2. Czy widzisz zainteresowanie modą wśród swoich kolegów, czy
zwracają uwagę na to, co noszą?
To zależy… moi przyjaciele i bliscy znajomi przywiązują do tego
wagę, dbają o swój wygląd i wyglądają naprawdę dobrze. Jednak nie wszyscy…
3. Czy chodzisz na pokazy mody> kto jest Twoim ulubionym
męskim projektantem?
Tak, pewnie. Regularnie bywam. Bardzo cenie styl, klasę i
nonszalancję Dawida Wolińskiego. Jego kolekcje są naprawdę interesujące. Podoba
mi się też luz Łukasza Jemioła i właśnie Roberta Kupisza.
4. Co każdy mężczyzna dbający o swój styl powinien mieć w
szafie?
Ciężko odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ każdy lubi i czuje
się dobrze w czymś inny. Ja lubię i cenię prostotę. Biały wymięty T-shirt,
kolorowe spodnie + mokasyny. Idealny zestaw na taką pogodę, jaką mamy dziś.
5. Dlaczego mężczyźni z reguły, tak mało interesują się modą i
taką małą przywiązują wagę do tego co noszą?
Przez stereotypy - moda jest tylko dla kobiet i to one muszą
dobrze wyglądać. Tylko, która z nich będzie chciała faceta, który nie dba o
swój wygląda, zakłada, co popadnie i wygląda niechlujnie. Na szczęście to się
zmienia… i ja pragnę pokazać, że nie trzeba się przebierać, by wyglądać dobrze.