Po raz enty napiszę, że nie znoszę zimy. Będę to
powtarzał aż do znudzenia... Śnieg, mróz i zimny wiatr sprawia, że wszystkiego
mi się odechciewa... Dziś w ten paskudny dzień założyłem: kurtkę – MADOX,
sweter – ZARA, spodnie i kaptur – H&M, buty – Maison Martin Margiela.
fot. Pamela Sobczak_ photography
----------------------------------------------------------------------------------------------
Razem z firmą Malvaretki przygotowaliśmy dla Was konkurs.
Należy:
- zapisać się do newslettera Malvaretki
- obserwować bloga
Znajdź te miejsca na naszych stronach











