Pokazywanie postów oznaczonych etykietą FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 20 października 2013

9. edycja FashionPhilosophy Fashion Week Poland

9. edycja Fashion Week Poland już za nami.
Mnie udało się wyrwać z Warszawy jedynie na jeden dzień - wybrałem oczywiście piątek.

Tym razem postawiłem na nowojorski look, do którego skłoniły mnie moje nowe buty Nike Vandal z Zalando.
Założyłem do nich czarny kopertowy płaszcz i must have sezonu (według mnie), czyli krótkie spodnie dresowe połączone z legginsami z Zary. 
Całość uzupełniłem białym t-shirtem ze zwracającym na mnie uwagę napisem i czarną aktówką Lilou.

Mam nadzieję, że taka stylizacja przypadnie Wam do gustu... :)


Aby przeczytać cały post, kliknij na ’’Czytaj więcej’’

niedziela, 21 kwietnia 2013

Second day on Fashion Week Poland ;-)

Na FashionPhilosophy Fashion Week Poland byłem tylko jeden dzień. Niestety dłużej być nie mogłem i powiem szczerze, że żałuje...
Wydawać by się mogło, że takie wydarzenie to czysta przyjemność i pełen luzik... Przecież wystarczy się ubrać, być i oglądać pokazy. 
Ja po jedenastu godzinach byłem naprawdę padnięty :P
Ogólne wrażenie bardzo pozytywne. Wielkie brawa dla organizacji (Black Tie – Michała Marciniaka) i osób pracujących przy wydarzeniu.

Pokazy, które widziałem i które zapamiętałem:
NICK-NACK – do tej pory nic o nich nie słyszałem, ale kolekcja świetna. Biel, intrygujące cięcia i futrzane dodatki. Naprawdę fajnie się na to patrzyło. Gratulacje!

SHABATIN – to był pokaz? Fatalne, nieudane i zrobione na siłę show. Nic oprócz muzyki nie zapisało mi się w pamięci... może dlatego, że słuchając muzyki dodawałem zdjęcia na INSTAGRAM. To było zdecydowanie ciekawsze ;-)

TOMAOTOMO – z pokazu na pokaz widać, jak Tomasz się rozwija. Genialne połączenia materiałów i konsekwencja, która sprawia, że projekty są coraz bardziej intrygujące i ciekawe.

PTASZEK – kolekcje Moniki są mroczne i tajemnicze. Jej projekty skierowane są do mężczyzn, którzy chcą wyglądać jakoś, ale niekoniecznie rzucać się w oczy.

ŁUKASZ JEMIOŁ BASIC – na ten pokaz czekałem najbardziej... uwielbiam projekty Łukasza i bardzo mu kibicuję. Przed jego pokazem było istne zamieszanie... przybył prawdziwy tłum ludzi... każdy chciał zobaczyć pokaz. Najbardziej spodobał mi się męski, grubo pleciony sweter, limonkowa bluzka i 'sprane' spodnie <3.
Patryk Strzała i Julia Kuczyńska - MAFFASHION
***********************************************************
A tak się prezentowałem:
Garnitur, koszula i torba – VISTULA
Buty – LACOSTE/eastend.pl