O tym wydarzeniu będę pamiętał bardzo długo.
Było
pięknie, niesamowicie, z klasą i na poziomie.
Ci, których nie było - wiele stracili.
Ci, których nie było - wiele stracili.
Bardzo chcę, abyście zobaczyli całe show i
podzielili się ze mną Waszymi opiniami.
Dawidowi jeszcze raz GRATULUJĘ... a Was zapraszam do
oglądania.
Źródło (www.pokazymody.tv)
Fryzury - Atelier Stylissimo - Marta Zawiślańska
Zosia Ślotała - sukienka i torebka - Plich
Patryk Strzała - marynarka - H&M - pasek -
Calvin Klein Jeans - buty - Görtz
fot. studio 69





