niedziela, 6 stycznia 2013

Dlaczego to tak boli?

Dziś na portalach plotkarskich znów pojawiły się informacje odnośnie zarobków Kasi Tusk na blogu…
Nikt nie jest w stanie wyliczyć… kto ile zarabia. Tego po prostu nie da się oszacować. Można wyliczać średnie i domniemywać - tylko po co?! Dlaczego wszyscy zaglądają innym do portfeli? 
Skupmy się na swoim życiu, własnych zarobkach i nie traćmy czasu na wyliczanie innym, ponieważ ten czas można wykorzystać na robienie czegoś, co i nam przyniesie pieniążki skoro tak bardzo boli nas to, że ktoś swoją pracą i systematycznością zarabia więcej…
Każdy myśli, że prowadzenie bloga to łatwizna i nie zajmuje wiele czasu… G**** prawda!
To wymaga dużego poświęcenia, więc nic dziwnego, że blogerzy się cenią. Tym bardziej, że jest taka możliwość. Same statystyki dają dużo szczęścia i poczucie, że robimy coś fajnego… coś, co podoba się tysiącom/milionom osób, a zarobek?! To wynagrodzenie jak za każdą inną pracę. Chcąc dodawać posty codziennie nie jesteśmy w stanie podjąć żadnej innej pracy, ponieważ czasowo jest to niewykonalne… 

Print Screen – Pudelek.pl

11 komentarzy:

Anonimowy pisze...

"Każdy myśli, że prowadzenie bloga to łatwizna i nie zajmuje wiele czasu… G**** prawda!" hahaha ;) normalnie krew i pot...

Catherine - Business Lifestyle Blog pisze...

Zgadzam się z Tobą w 100%. Blogowanie nie zajmuje godzinki wolnego czasu tylko przynajmniej pół dnia razy tyle ile chcemy notek. Oczywiście mowa tutaj o blogach, które są dobrej jakości, mają przemyślane teksty i ładne zdjęcia. A tego Kasi Tusk nie da się odmówić - więc niech się ceni - każdemu blogerowi życzę żeby znał swoja wartość! :)

Male World pisze...

Niech zarabia nawet i po 100 tys. miesięcznie, co to innych powinno obchodzić, i jeszcze te komentarze typu "bo tatuś znany" itp. Polska zawiść, zazdrość nie zna granic.

Pozdrawiam :)
http://mw-maleworld.blogspot.com

notthatbeautiful pisze...

jeśli ktoś chce prowadzić bloga na poziomie, z dobrymi zdjęciami i wartościowym tekstem to niewątpliwie zajmuje to sporo czasu.. a zaglądanie do portfela, cóż.. ludzie są zbyt leniwi, by sami wziąć swoje życie w swoje ręce, ale broń Boże żeby komuś innemu się to udało :)

Annabellfashion pisze...

no cóż nie okłamujmy się, znane nazwisko i znany tatuś robią swoje! stylizacje Kaski nie są takie znowu oszałamiające i rewelacyjne! Jej popularność ma wielkie plecy! W Polsce jest o wiele więcej lepszych blogerów. Myślę, że nie byłoby o niej tak głośno, gdyby nie fakt, że jest córką premiera...

Anonimowy pisze...

chlopie to po cholere tego bloga prowadzisz skoro to takie ciezkie? Ty sie chlopie bawisz w prowadzenie bloga, a nie go prowadzisz ;)

PATRYK STRZAŁA pisze...

"CHŁOPIE" - ja nie wstawiam postów codziennie, więc nie jest to dla mnie męczące...
Oczywiście, prowadzenie bloga i moda to fantastyczna zabawa :)

notthatbeautiful pisze...

Jej stylizacje może nie są fenomenalne, ale na pewno nie można jej odmówić dbałości o jakość bloga. Myślę, że w tym tkwi sukces :)

Anonimowy pisze...

Mi się jej blog bardzo podoba jest bardzo estetyczny, czasem wręcz cukierkowy:) jeżeli chodzi o względy wizualne. Kasia nie tylko przedstawia tam swoje swoje stylizacje ale i można tam znaleźć ciekawe przepisy kulinarne. Oczywiście śledze sporo innych blogów polskich czy zagranicznych:) Te wszystkie wpisy czy komentarze odnośnie jej zarobków-cóz to takie POLSKIE!

Anonimowy pisze...

Hm, jak najbardziej, prowadzenie bloga nie jest łatwe, ale nie wiem czy p.Tusk to dobry przykład, skoro ona akurat ma całą ekipę, która się tym zajmuje ;) Powodzenia z swoim!

NB pisze...

Praca na pełny etat też wymaga poświęceń i mało kto w tym kraju dostaje za to kilkanaście tysięcy. Dla mnie to żaden argument, ale można pogratulować sprytu.