FRIENDS


Rafał Czapul
"Powodzenia w prowadzeniu bloga...
TRZYMAM KCIUKI"Łukasz Jemioł
"Polecam bloga.........
bo moda męska w Polsce powinna być
w każdej zakładce dobrego gentelmena!"
Ewa Minge 
"Patryku ... 
powodzenia i maszeruj zawsze do przodu, 
a jak nabierzesz siły leć do góry ;-)"Sabrina Pilewicz
"Drogi Patryku,
Cieszę się, że potrafisz bawić się i zarażać modą. Prawdziwy nowoczesny gentleman, który wie, co oznacza "kontrolowana nonszalancja" & "monochromatyczna symfonia barw". Doskonale widać, ze robisz to, co kochasz. Osobiście trzymam mocno kciuki za Twój blog! Niech ubrania odzwierciedlają to jak się czujemy i to, kim jesteśmy, oczywiście w najlepszym wydaniu. Celebrujmy codzienność! Pozdrawiam ciepło Sabrina Pilewicz" 
Dawid Woliński
"Patryk Strzała prężnie działa
... moda męska mu nie obca,
Jak na tak młodego chłopca.
 Pozdrawiam przyjaciół bloga"
Mariusz Przybylski 
"Bardzo się cieszę, że kochasz mode męską i jej głównie dedykujesz swojego bloga. Mam nadzieję, że dzięki ludziom takim jak Ty dojrzeją estetyczne potrzeby mężczyzn w naszym kraju. Szczerze i mocno Ci kibicuje!"Paprocki & Brzozowski

"Polecamy blog Patryka, tym bardziej, że męskie blogi to w dalszym ciągu rzadkość. Brawo za konsekwencję i wytrwałość. Patryk parafrazuje utwór Dżemu, i mówi, że w życiu najważniejsze są chwile, my też tak uważamy. Nie przegapiajmy ich!"
Agata Koschmieder

"Być może istnieją czasy piękniejsze,
ale te są nasze."(Jean Paul Sartre).....i Patryk swoim czujnym okiem je rejestruje, komentuje, czasami kontestuje.
Serdecznie polecam blog Patryka, który jest młodym, uroczym, wrażliwym i inteligentnym człowiekiem, którego pasją jest moda, jak zresztą moją :)


Ewa Ambroziak

''Szukajcie w życiu inspiracji, które sprowokują was do marzeń i które pewnego dnia zapragniecie zrealizować.Patryka interesuje moda. Szuka, interpretuje a swoje wnioski publikuje na blogu. Trzymam za niego kciuki, bo dzięki ludziom z pasją świat jest lepszy.''