ABOUT ME

- Moja przygoda z blogowaniem zaczęła się ponad rok temu. Od zawsze interesowałem się modą, choć nigdy nie miałem pomysłu, co zrobić w tym kierunku. Na szczęście trafiłem na wspaniałych ludzi, którzy wskazali mi drogę i poparli w działaniu. Założyłem bloga, który jest moim światem, w którym łatwo się zatracić (oczywiście tylko pozytywnie;)).

- Mój blog jest dla mnie zbiorem inspiracji z życia, to moje spojrzenie na świat. Pragnąłem stworzyć miejsce, dla mężczyzn, w którym nie będzie zbędnych informacji i tak też zrobiłem. Stawiam na jasny i prosty przekaz, oraz na wyselekcjonowane zdjęcia. Ma być przejrzyście i z klasą... mam nadzieję, że jest ;)

- Mój styl to mieszanka wybuchowa. Zakładam na siebie wszystko, co mam pod ręką, zawsze wyjdzie z tego coś ciekawego. Uwielbiam kolory i się nimi bawię. Nie mam określonego stylu. I dobrze, ponieważ nie lubię szufladkować czegokolwiek, a już tym bardziej swojego stylu. Trzeba być wolnym i nosić to, na co ma się ochotę, nie zwracając uwagi na opinie innych.