wtorek, 18 grudnia 2012

Rozmowa na luzie z Zofią Ślotałą

Dziś przygotowałem dla Was mini wywiad z Zosią Ślotałą, którą poznałem jakiś czas temu w SHOWROOMIE H&M.
Pomyślałem sobie, że fajna, bardzo ładna i uśmiechnięta dziewczyna... ale co ona tutaj robi? Nie wiedziałem, kim jest i czym się zajmuje... Porozmawialiśmy, opowiedziała trochę o sobie – poznałem ją od strony zawodowej, a nie – dziewczyny Borysa Szyca.
Zosia ma 23 lata i studiowała w Istituto Europeo di Design w Mediolanie, jest stylistką, wielbicielką polskich projektantów i pr managerem młodej marki Just Paul.
Od dziecka interesowała się modą - tę pasję zaszczepili w niej jej rodzice. Uważa, że w modzie męskiej jest jeszcze dużo do zrobienia. Choć wie, że jest coraz lepiej dzięki temu, że moda damska ma tak ogromny wpływ na modę męską. Mieszkając w Mediolanie obserwowała tendencje unisexów.
Moda męska to jej konik. Często w stylizacjach wprowadza męskie elementy garderoby, stąd tak dobrze dogaduje się z Anią Czartoryską, ponieważ ona także lubi te elemnty.
Na pytanie:
Co boli Cię w polskim showbisnesie odpowiedziała?:
„Najbardziej boli mnie zawiść. Ludzie zamiast cieszyć się, że komuś coś się udaje, powiedzieć: super, gratulacje... wolą podcinać sobie nawzajem skrzydła i nie wspierać się. To jedyna rzecz, która w Polsce mi przeszkadza. Uważam, że Polska ma potencjał i można się tu rozwijać”.

W ostatnim czasie media rozpisują się na temat tego, że promujesz się na Borysie, jaki jest Twój stosunek do tego?
„Trzeba mieć grubą skórę. Ludzie szukają sensacji i powodów, aby napisać o kimś źle. Ludzi coraz mniej interesuje co, kto zrobił... a skupiają się na tym, kto, z kim i dlaczego, bo przecież większym newsem jest to, że dziewczyna Borysa przebiera go, a nie ubiera, niż to, że zagrał rolę życia, Hamleta... i to jest dla mnie smutne”.

A propos przebierania... powiedz mi, co według Ciebie stylowy facet powinien mieć w szafie?
„Jedne eleganckie buty, dobrze uszyty i skrojony płaszcz, białą koszulę na spinki i fajne spinki, które pokazują, że mężczyzna ma polot i wyobraźnię, ciekawy zegarek, który nie musi być z górnej półki np. mężczyzna po 50, poważnie ubrany, z kolorowym Toy Watch'em na ręku wygląda rewelacyjnie”

Uważasz, że mężczyzna powinien pasować do swojej partnerki, kiedy wychodzą na wspólną kolację, imprezę, czy zwykłe spotkanie?
„Tak, oczywiście. Powinien być ten sam dresscode i jeden wspólny element, który ich połączy”
Na zakończenie zadam pytanie:
Co sądzisz o moim stylu?
„Myślę, że najlepiej wyglądasz w Jemiole, w jego luzie jest Ci naprawdę dobrze... ubierasz się bezpiecznie, ale z fantazją. Wyprzedzasz tendencje, ale to wszystko robisz z głową – nie przesadzasz”.
Zosiu, bardzo dziękuję za rozmowę!
Dzięki, pozdrawiam wszystkich Twoich fanów i czytelników ;-)

3 komentarze:

galeriamodywroclaw pisze...

swietne stylizajce dla mezczyzn

Anonimowy pisze...

Wywiad nie skonstruowany poprawnie, ale treść interesująca więc poczytaj trochę o tym jak się pisze wywiady ...

Anonimowy pisze...

Cześć! super blog, zgadzam się z tym, że masz świetny styl, wyprzedzasz trendy.
a co do wywiadu.. Napisałeś, że nie wiedziałeś kim ona jest i czym się zajmuje, to skąd wiedziałeś, że media piszą o jej związku z Szycem. Nie rozumiem..
Asia.