środa, 11 lipca 2012

Rytuał Hammam w Arganica Spa & Wellness

Dziś odwiedziłem Salon Arganica Spa & Wellness. To niezwykłe miejsce o niepowtarzalnym klimacie, gdzie w miłej atmosferze, przy blasku świec i dźwiękach kojącej muzyki można oderwać się od codzienności. To idealne miejsce dla osób, które pragną zadbać o równowagę pomiędzy zdrowym ciałem i duchem.
W salonie Arganica można odnaleźć namiastkę egzotycznej atmosfery Maroka... wiem, co mówię ;-) Trzy dni temu wróciłem z Maroka i wybrałem to miejsce na regenerację. Chciałem sprawić skórze ukojenie po mocnym słońcu.
Wybrałem zabieg o nazwie „Rytuał Hammam
Pod tą nazwą kryje się zabieg oczyszczania skóry według tradycyjnego marokańskiego rytuału. Podczas zabiegów pielęgnacyjnych można świetnie wypocząć, poczuć głębokie odprężenie i przepływ pozytywnej energii. Leżąc na ciepłych, marmurowych łóżach, doświadczamy kolejno dobroczynnego działania wszystkich etapów zabiegu: kąpieli parowej, peelingu całego ciała, mycia czarnym mydłem marokańskim a następnie okładu lub masażu oryginalnym marokańskim olejem arganowym.
Jestem bardzo zadowolony… moja skóra z resztą pewnie też ;-)

Polecam Wam bardzo gorąco i zapraszam na stronę  
http://www.arganica.pl/

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

o to już wiem gdzie się wybiorę w następnym tygodniu, jeden dzień w stolicy z głowy jeszcze trzeba zaplanowac resztę... :/

tomasz pisze...

nie za dobrze Ci?? też tak chce :>

Anonimowy pisze...

Znam to miejsce. Faktycznie jest super

Anonimowy pisze...

Kurde fajnie,może sie wybiore.

Ola pisze...

Faktycznie, wygląda bardzo odprężająco. Byłam już w kilku Spa, ale żadne nie miało tak ciekawego klimatu. Będę musiała się tam udać.