środa, 11 lipca 2012

KONKURS!!!

Razem z marką BOWSTYLE przygotowaliśmy dla Was konkurs…
Do wygrania dowolna mucha ze sklepu bowstyle.pl
Zasada jest prosta...
Wystarczy polubić na facebooku mój fanpage
oraz
fanpage bowstyle
A w komentarzu zostawić swoje imię, nazwisko oraz maila !
Ogłoszenie wyniku za dwa tygodnie - 25 lipca !

30 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Adrian Hołda adrhol@o2.pl

electrocandy pisze...

Eryk Głowacki
mail: eryk.glowacki@op.pl

juliettte pisze...

Julita Jastrząb

19juliette89@gmail.com

Anonimowy pisze...

Katarzyna Jóźwiak
kasiajozwiak666@wp.pl

Anonimowy pisze...

Magda Gołębiewska emdzi16@onet.eu

Paulinne pisze...

Paulina Witkowska

paullinawit@interia.pl


ponad to zapraszam na mojego bloga ;)

buziaki:)

Anonimowy pisze...

Piotr Michalski
piotrmichalski7@gmail.com

Anonimowy pisze...

Magdalena Dobosiewicz
magdalena.dobosiewicz@wp.pl

Anonimowy pisze...

Mateusz Brusik , ma_tek@autograf.pl

Anonimowy pisze...

Adrian Starula adii134@wp.pl

Łukasz D. pisze...

Łukasz Dąbrowski
lukasz17lukasz@wp.pl

Anonimowy pisze...

Kacper Żuk
zuk.kacper@gmail.com

;D

Szymon Piwowarski pisze...

Szymon Piwowarski

szymonp16@gmail.com

czupryniasty pisze...

Łukasz Grosz
czupryniasty@gmail.com

DELETEPHILOSOPHY pisze...

Patryk Hasek , avehasio@gmail.com

ósmybohater pisze...

Golec Wiktoria gwiktoria@interia.eu

Mery :* pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Łukasz Oleksik pisze...

Łukasz Oleksik
lukaszoleksik@gmail.com

Krystian Wołkiewicz pisze...

Krystian Wołkiewicz
wolkiewicz.krystian@gmail.com

Anonimowy pisze...

Ewa Ziemnicka
effcia990@o2.pl

Anonimowy pisze...

Przemek Glanert glanert@interia.pl

Anonimowy pisze...

Filip Nowek filipek.n@gmail.com

Anonimowy pisze...

Nikola Mróz
nikola.mroz@gmail.com

Anonimowy pisze...

Jacek Ferenc

jacekferen92@gmail.com :))

Anonimowy pisze...

Marcin Kieliszek
marcin_k1996@wp.pl

Artur Borchardt pisze...

Artur Borchardt
boryss.artur@gmail.com

Artur Borchardt pisze...

Artur Borchardt
boryss.artur@gmail.com

Anonimowy pisze...

Iwetta Jamrozik

Anonimowy pisze...

Iwetta Jamrozik
iwetta.jamrozik@hotmail.com

Borys Korban pisze...

Borys Korban
boryskorban@gmail.com