poniedziałek, 19 marca 2012

Krytykuje (prawie) wszystko i wszystkich…


Skrytykowała już prawie cały show-biznes, czy słusznie? – mowa o dziennikarce Pani Karolinie Korwin-Piotrowskiej, która lubi atakować i wyśmiewać innych. Lista jest długa: Doda, Grycanki, Magda Gesler, Dawid Woliński, Katarzyna Dowbor, Marcin Tyszka, Borys Szyc itd.

Obrała taką taktykę i ostro jedzie po bandzie.
Dystans do siebie kobieta ma - przyznaję… szkoda tylko, że nie idzie to w parze z szacunkiem do innych. 
Krytyka, a ubliżanie to przecież zupełnie dwie różne sprawy. Jej konflikty przyćmiły rzetelne i prawdziwe opinie - a szkoda.

Pani Magdalena Mołek zapytała ją w programie ‘w ROLI GŁÓWNEJ’:
- 'Umiesz się z samej siebie śmiać?' – 'Robię to nieustannie' - powiedziała…
Skoro tak, to dlaczego, wyraziła tak 'negatywną opinię' o programie 'Woli&Tysio na pokładzie'?! Tylko dlatego, że ich stosunki od miesięcy się nie układają?! Przecież właśnie w tym projekcie chodzi o dystans i śmianie się z samych siebie.

Dla mnie na przykład 'Magiel towarzyski' reprezentuje niski poziom i po obejrzeniu jednego odcinka stwierdziłem, że za dużo w nim sztuczności i kpiny, ale każdy wybiera i ogląda to, na co ma ochotę – i tak powinno być. 

6 komentarzy:

Eve-r-green pisze...

Nie wiem jak można nie skrytykować programu "Woli i Tysio"?! Główni bohaterowie ośmieszają się na oczach widzów cofając się w czasie do 2007 i wzorując się na programach a'la Paris Hilton. Dystans do siebie? Raczej chęć zarobienia kolejnych milionów na głupocie przeciętnego, przyssanego na 24 h na dobę, człowieka.

Anonimowy pisze...

Ja myślę, że ktoś musi w tym kraju krytykować!!! To tak jak z tą historią o Kac Wawa. Nie może być tak, że w tym kraju nikt nie może wypowiedzieć złego słowa, a tym samym wyrazić swojej opinii, bo za to pozywa się do sądu!?
A ta Pani akurat jako jedna z niewielu ma publicznie odwagę powiedzieć to, o czym inni nawet boją się pomyśleć. Czyż nie jest codziennością chęć przypodobania się innym?

Anonimowy pisze...

Mnie denerwuje to że w Naszym kraju nikt nie umie wymyślić coś wojego tylko wszystko jest kopiowane od a do z ze Stanów i to w 10 razy gorszej wersji że nie da sie tego ogladać :/

VogueEVA pisze...

Pani K. powinna zająć się teraz auto-krytyką. To byłby temat na co najmniej dwa sezony Magla Towarzyskiego.

Mana pisze...

Uważam, że krytykować się powinno jawnie bez chowania się za anonimem. Jednak w przypadku pani Karoliny jest to niesmaczne, krytykuje tych co aktualnie nie lubi i uważa, że robi to dobrze. Jednak gdy ktoś skrytykuje ją..to brak słów. Co do magla towarzyskiego byłam w stanie obejrzeć tylko jeden odcinek. Tak jak napisałeś jest to niski poziom. Co do programu Woli&Tysio fajnie, że mają taki dystans do siebie tylko denerwuje mnie to że ten program przypomina hilton program...

Anonimowy pisze...

akurat Woli&Tysio to program zakładający że przeciętny odbiorca jest debilem i ma takie właśnie poczucie humoru. Oglądałam 2 odcinki. Moje pierwsze odczucia po nich? - "obleśne, nieśmieszne, żałosne". I niestety, kiedy w Polsce wielu stara się udowodnić społeczeństwu że "gej też człowiek" to po tym programie przeciętny widz utwierdza się w przekonaniu że geje myślą tylko częścią ciała którą mają w majtkach. Homoseksualiści w tym kraju powinni się dobrze zastanowić czy chcą takiej promocji w TV.