wtorek, 13 marca 2012

Jaki jest polski show-biznes?


Sytuacje i prawa, jakimi rządzi się polski show-biznes to jedna wielka szopka.


Układy, układziki, intrygi, obłuda, każdy z każdym dla korzyści, robienie wszystkiego pod publiczkę – to moja krótka, a jakże przerażająca definicja i przedstawienie tego, co dzieje się w show-biznesie. Z mojego punktu widzenia, cały ten światek zboczył z odpowiednich torów, a co gorsza zamknął się sam w sobie.


Wszędzie bywają te same ''gwiazdy'', które przychodzą na pokazy, premiery, czy inne eventy tylko po to, aby się pokazać. W ogóle nie interesuje ich wydarzenie, na którym są... najważniejsze jest promowanie własnej osoby. ‘Ścianka’, jakiś wywiad i jest dobrze. Impreza zaliczona, może jutro coś o mnie napiszą…


Wina leży także po stronie mediów, które je promują i nie zauważają nowych, świeżych twarzy/talentów. Może wypadałoby się tym zająć i zmienić zaistniałą sytuację, która prowadzi donikąd. Osoby, które mają sobą coś do zaprezentowania bardzo rzadko przedostają się przez tłum celebrytów, 
którzy są, bo są.


Może Wy odpowiecie mi na pytanie:
Gdzie jest miejsce dla młodych, ambitnych i kreatywnych ludzi?!

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

że, to miejsce to niby dla Ciebie??

blog pisze...

Patryku, miejsce dla młodych i kreatywnych ludzi jest - ale niekoniecznie na bankietach. Odrobina wszystkiego - znajomości, talentu, szczęścia - w końcu doprowadzi do odpowiednich okazji. Młodzi, kreatywni, cierpliwi.

Adam Szymczak pisze...

Patryk zawsze tak bylo i bedzie ;) najczesciej osoby wazne ,znane ze swoich osiagniec czy talentow rzadko bywaja na eventach ;)

Anonimowy pisze...

Widocznie nie są na tyle kreatywni i charyzmatyczni, żeby było dla nich miejsce w show biznesie.

Anonimowy pisze...

"tylko i wyłącznie" chyba ktoś tu ma problemy z poprawnością językową...

PATRYK STRZAŁA pisze...

dzięki anonimie... cenna uwaga.