Pokazywanie postów oznaczonych etykietą spring 2013. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą spring 2013. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 3 czerwca 2013

Relax, take it easy...

Dzieje się! ;-) Wczoraj filmik na tvn.pl, jutro rano materiał o mnie i blogu w „Pytaniu na śniadanie”, a w środę finał Top Model... no i oczywiście zaczyna się sesja na uczelni.

Pogoda sprzyja, więc wybrałem się dziś na spacer... Przeszedłem się ul. Mokotowską, potem wpadłem do showroomu Vistuli, a następnie odwiedziłem Dawida Wolińskiego i jego uroczą asystentkę Magdę na Mysiej 3 ;-).

Na sobie miałem: bluzę ZARA (sprzed 2 lat), spodnie Łukasz Jemioł Basic, trampki Converse i bransoletkę Florentines.

środa, 1 maja 2013

Relaxx.Luss

Pamiętam, jak dokładnie rok temu w majówkę siedziałem nad książkami i uczyłem się do matury… Teraz jestem nad morzem, myślę, wspominam, analizuję i cieszę się, że ten etap mam już za sobą…
Korzystając z wolnej chwili wstawiam dla Was moją ostatnią stylizację…
Bluza – RELAXX.LUSS
Spodnie – H&M
Koszula – no name
Czapka – H&M
Bransoletka – Florentines 
Buty – Vans/eButy.pl
Fot. Kamil Strzała 

piątek, 7 grudnia 2012

PREZENTACJA - VAN GRAAF S/S 2013 na Mysiej 3


Wczoraj na Mysiej 3, na 3 piętrze odbyła się wiosenno-letnia (2013) prezentacja domu mody VAN GRAAF.
Po wyjściu z windy od razu przywitał nas Dariusz Zieliński, który swoją nienaganną kulturą osobistą i doskonałym wyglądem zachwycał wszystkich gości - jak zawsze. Przedstawienie kolekcji było dość nietypowe. Kilka modelek i trzech modeli wychodziło, co jakieś 20 minut by zaprezentować ubrania. Jak dla mnie długie przerwy wprowadzały małe zamieszanie i ciężko było mi się skupić na całości.


Co do kolekcji, hmmm na pewno dużo jaskrawych kolorów, t-shirtów z nadrukami i szortów typu chinos, dzięki którym od razu wyobraziłem sobie męską modę na plaży.
A co, na co dzień?! Bardzo spodobały mi się marynarki z odpinanymi bluzowymi kapturami, jeansy w kolorze błękitu i pomarańczowy bezrękawnik z letniego gatunku puchu.
Wieczorem, na spotkanie biznesowe wybrałbym koszulę w kolorze królewskiego błękitu i granatowy garnitur z delikatnym połyskiem, a całość uzupełnił krawatem typu „śledź”.
Te rzeczy najbardziej utkwiły mi w pamięci i sam z chęcią bym je ubrał… mam nadzieję, że ten wpis i kilka zdjęć zrobionych iPhonem (przepraszam za jakość) ociepli zimową atmosferę.