Na sobie mam okulary Ray Ban, t-shirt BOSS Orange
WE-T, spodnie w odjechanym kolorze z Zary i Vansy.
Stylowo można wyglądać nawet przy 33 stopniach i
mocnym słońcu (nie trzeba zakładać koszulek na ramiączka i plażowych szortów
;P).
Zostawiam Was ze zdjęciami... mam nadzieję, że
całość się Wam spodoba. ENJOY!




















