Pokazywanie postów oznaczonych etykietą WAKACJE. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą WAKACJE. Pokaż wszystkie posty

środa, 17 lipca 2013

Wakacje czas zacząć

Mamy już trzeci tydzień lipca... wielu z Was ma za sobą pewnie jakieś wyjazdy – podzielcie się i pochwalcie, gdzie odpoczywaliście ;-) Polecacie jakieś ciekawe miejsca w Polsce i na świecie?
Pogoda ostatnio szaleje, raz zimno... za chwilę ciepło i tak w kółko, ale źle nie jest ;-)
Ja w piątek wyjeżdżam na Hel – Chałupy 3. Mam zamiar odpocząć, popływać na desce i dobrze się bawić !!!
Bądźcie na bieżąco i śledźcie FANPAGE i INSTAGRAM ;-)

Na sobie mam:
Okulary – GUCCI
Kurtka – Fraternity
Koszulka – ZARA
Pasek - Hermes
Spodnie – Bershka
Buty – Baldinini (goodshoes.pl)

sobota, 30 czerwca 2012

INTERNET JEST, A JAKBY GO NIE BYŁO.


Dziwny zasięg tutaj mam… raz uda mi się połączyć przez telefon, raz przez netbooka, a innym razem w ogóle nic nie mogę zrobić.
A na dodatek mądry Patryk (czytaj JA) zapomniał o włączeniu roamingu, po zmianie oferty u operatora…
Klimat w Maroku jest rewelacyjny. Upał, a do tego silny, lecz bardzo ciepły wiatr sprawia, że wysokie temperatury nie są w ogóle odczuwalne.
Właśnie wróciłem z plaży i szykuję się na kolację. Postaram się wrzucić zdjęcia moich ‘stylizacji’, ale najpierw muszę je zrobić.
Ok koniec tej prywaty… NIE ZAPOMINAJCIE O BLOGU, ZAGLĄDAJCIE I POLECAJCIE INNYM.
* jeśli są jakieś błędy składniowe albo literówki w tym poście – wybaczcie.
POZDRAWIAM!!!

czwartek, 28 czerwca 2012

Czas na wakacje

Jutro wylatuję z Polski… Pora się spakować…
Czas odpocząć, zrelaksować się i pozwiedzać.

Co ze sobą zabrać…? To pytanie zadaje sobie każdy i za każdym razem pakując rzeczy na wyjazd.
Na szczęście jest lato, więc pakowanie to prościzna. 
Zajmie mi to jakieś dziesięć minut.
Zabieram tylko przewiewne ubrania, kąpielówki, klapki, kapelusz i aparat…
Zatem idę wrzucić kilka rzeczy do walizki ;-)

XOXO

czwartek, 24 maja 2012

Brak internetu.

Jestem w miejscu, gdzie nie ma zasięgu i jest duży problem z internetem. Dlatego teraz specjalnie przyjechałem do miasteczka i wstawiam tego posta z telefonu.
Pozdrawiam 

środa, 29 czerwca 2011

Moje wakacje ;)


Jutro wylatuję z Polski... trzeba się spakować. Zaczynają się moje wakacje.

Podróże latem są o tyle prostsze, ponieważ jadąc w ciepłe kraje zabieramy tylko cienkie i przewiewne ubrania. Nie musimy być przygotowani na niskie temperatury, deszcz czy inne nieprzewidziane okoliczności pogodowe.

Na wakacjach stawiam na luz: koszulki polo, cienkie koszule i szorty. Ma być wygodnie i kolorowo. Już nie mogę się doczekać... odpocznę od komputera i telefonu. W głowie mi tylko dobra zabawa, zwiedzanie i relaks.