Mamy już trzeci tydzień lipca... wielu z Was ma za
sobą pewnie jakieś wyjazdy – podzielcie się i pochwalcie, gdzie odpoczywaliście
;-) Polecacie jakieś ciekawe miejsca w Polsce i na świecie?
Pogoda ostatnio szaleje, raz zimno... za chwilę
ciepło i tak w kółko, ale źle nie jest ;-)
Ja w piątek wyjeżdżam na Hel – Chałupy 3. Mam zamiar
odpocząć, popływać na desce i dobrze się bawić !!!
Na sobie mam:
Okulary – GUCCI
Kurtka – Fraternity
Koszulka – ZARA
Pasek - Hermes
Spodnie – Bershka
Buty – Baldinini (goodshoes.pl)









