Pokazywanie postów oznaczonych etykietą STEAMASTER. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą STEAMASTER. Pokaż wszystkie posty

środa, 6 lutego 2013

Moja opinia - STEAMASTER

Jakiś czas temu napisałem Wam, że zakupiłem prasowacz parowy SteaMaster
Dziś chcę się z Wami podzielić moją opinią na jego temat.
To urządzenie jest dziecinnie proste w obsłudze i nie wymaga wiele czasu na przygotowanie go do pracy. Dla mnie jego największą zaletą jest to, że:
- nie niszczy ubrań 
- uwydatnia zapach tkaniny po praniu
-nie trzeba wystawiać deski do prasowania.
Przy prasowaniu SteaMasterem nie musisz się martwić o to, czy nadruk się przypali, czy tkanina zacznie się błyszczeć, ponieważ para wodna jest bezpieczna dla każdego rodzaju tkanin.
To bardzo ważne, aby domowe zadania nie były dla Nas karą i powodem do niezadowolenia, dlatego też lubię gadżety, których świetny wygląd idzie w parze z funkcjonalnością.

*Jak do tej pory odkryłem tylko jeden minus prasowacza. Nie potrafię wyprasować nim kołnierzyków i mankietów w koszuli.

!!PODSUMOWUJĄC!!
Sprzęt polecam osobom, które nie mają czasu i cierpliwości na zabawę z normalnym żelazkiem, cenią sobie dbałość o materiały i lubią, gdy ich ubrania wyglądają czysto, świeżo i ładnie pachną ;-)

piątek, 4 stycznia 2013

Postanowienie noworoczne: Nauczę się prasować :P


Nie umiem prasować, nigdy się nie nauczę i prawda jest taka, że nie starałem się nawet nauczyć. Zawsze wydawało mi się to żmudną i nieprzynoszącą zamierzonych efektów pracą. Długo zastanawiałem się jak to zmienić i wpadłem na pomysł, aby nabyć prasowacz parowy. Wybrałem STEAMASTER:EM – 101 IMPERIAL.
„Kto nie marzył kiedyś o tym, by rzucić prasowanie i zanieść wszystkie ubrania do pralni, gdzie cały ten męczący i wyczerpujący proces można oddać w ręce kogoś innego?” – Prawda jest taka, że rzeczy wyprasowane przez pralnie zawsze wyglądają lepiej i mniej się niszczą.
Dopiero rozpakowałem mój nowy nabytek i mam ogromną nadzieję, że efekty będą takie jakbym chciał... niedługo dam Wam znać, jak się sprawuje ;-) 
Lecę prasować! MIŁEGO DNIA!