wtorek, 2 października 2012

MYSIA 3 - rusza oficjalnie!

4 I 5 ( CZWARTEK/PIĄTEK) PAŹDZIERNIKA ODBĘDĄ SIĘ
DNI OTWARTE W GODZINACH 10.00-20.00, A JUTRO JEST OFICJALNE OTWARCIE, NA KTÓRE SIĘ WYBIERAM I PRZYGOTUJĘ DLA WAS CIEKAWĄ RELACJĘ.

Nowy Concept Handlowy Mysia 3 zaprasza wszystkich!!!
Mysia 3 to unikatowe miejsce łączące świat mody, sztuki i designu. To właśnie tu znajdziecie marki, których nie ma w żadnym innym miejscu w Warszawie, m.in. Take a NAP oraz NAP CONCEPT STORE, Universal Clothing Company, COS, UEG, My Paris Mellow Yellow, Sperry Top - Sider, COOKie/Kowalski, Berries&Co oraz  NYCity z bielizną  Elle McPherson, HankyPanky i DKNY.

Wyjątkowe sklepy Mysiej 3 przygotowały z okazji dni otwartych liczne niespodzianki – od słodkich poczęstunków na przykład z ekstrawaganckiej czarnej waty cukrowej po super atrakcje jak choćby czarna sesja zdjęciowa w wykonaniu wytrawnego portrecisty – Tomasza Ślęzaka, konsultacje specjalistów w dziedzinie zdrowego snu czy warsztaty origami prowadzone przez markę MUJI.
W te dni od godziny 13.00 zakupy umilać będzie DJ Cai Caslavinieri, grający w hollu na parterze.

W piątek 5 października o godzinie 19.00, muzyka zabrzmi na trzecim piętrze Mysiej 3! Nasze dni otwarte zakończy koncert zespołu Popkultura.

Mysia 3 zaprasza na zakupy oraz na trzecie piętro - na koncert i do baru Cenzura!!!

7 komentarzy:

Anonimowy pisze...

O!dzieki za informacje,idę.

Anonimowy pisze...

I jak zwykle w tym poście ukazana technika "kopiuj-wklej", może chociaż kilka osób pomyśli, że to Ty sam napisałeś i uzna Cię za dobrego pisarza ... szkoda, że nie uczysz się na błędach ...

PATRYK STRZAŁA pisze...

PO RAZ ENTY PISZE - TO INFORMACJA PRASOWA

Anonimowy pisze...

łamiesz prawo nie podając źródła, a podpisując się pod tym jako Ty.

PATRYK STRZAŁA pisze...

W ETYKIETACH jest napisane, że to informacja prasowa.


*Informacje prasowe przychodzą na maila i nie zawsze są podpisane.

Anonimowy pisze...

Choćbyś nie wiem jak się starał, nigdy nie pozbędziesz się tych, co szukają dziury w całym. Sami załóżcie bloga, żeby nie popełniać tego, co nazywacie błędami. Masakra, co za ludzie..

P.S. Co to notki... Brzmi obiecująco ale daleko ode mnie ;)

Pozdrawiam klaudiaax3

Anonimowy pisze...

A ja się zgadzam z anonimowym bo jakoś na innych blogach nie ma takiego problemu tylko tutaj. Każdy wie jak przekształcić informację prasową tak by nie była skopiowana słowo w słowo i by czytelnicy nie myli się i nie myśleli, że to autorstwo osoby do której należy blog ... mnie nic nie przeszkadza oprócz braku rzetelności. Tyle. I zawsze znajdzie się ktoś kto będzie ślepo bronił zanim się szczerze wypowiedzieć ;/