wtorek, 12 czerwca 2012

H&M OGŁASZA EKSKLUZYWNĄ WSPÓŁPRACĘ Z MAISON MARTIN MARGIELA NA JESIEŃ/ZIMĘ 2012

OD 15 LISTOPADA 2012 W OKOŁO 200 SKLEPACH H&M NA ŚWIECIE, A TAKŻE ONLINE.
– MAISON MARTIN MARGIELA to jeden z najważniejszych i najbardziej wpływowych domów mody ostatnich trzydziestu lat. Jestem niesamowicie podekscytowana tą współpracą, dzięki której fani mody na całym świecie będą mieli okazję nosić ubrania przygotowane specjalnie przez MAISON MARTIN MARGIELA. Ta współpraca będzie wspaniałym i pamiętnym wydarzeniem w modzie – mówi Margareta van den Bosch, Creative Advisor H&M.

– Jesteśmy szczęśliwi, że możemy zaprezentować ubrania MAISON MARTIN MARGIELA w H&M i zaproponować nową interpretację naszej wizji. Demokracja w modzie zawsze była w centrum naszego rozumienia jej, a współpraca z H&M pozwala nam jeszcze rozwinąć tę koncepcję. Połączymy ze sobą różne światy dwóch domów w sposób, który zadziwi wszystkich – MAISON MARTIN MARGIELA


MAISON MARTIN MARGIELA to dom mody, który zawsze podążał własną ścieżką, często wychodząc poza konwencjonalne ramy mody. Wierzy niezłomnie, iż ważniejsza od działań indywidualnych jest praca zespołu, a jego ideały zasadzają się w pobudzaniu kreatywności. Nieustannie kwestionując normy mody i prezentując swoje dzieła poprzez techniki dekonstrukcji i transformacji, w swoich kolekcjach na nowo odkrywa objętości, modyfikuje kształty, zmienia pierwotne zastosowanie i ruch ubrań, a także zmienia klasyczne pojmowanie mody.

Brak komentarzy: