środa, 11 kwietnia 2012

PRZYJAŹŃ W SHOW-BIZNESIE

Dawid Woliński i Marcin Tyszka przyjaźnią się od ponad 11 lat… Są jak bracia. Pomagają sobie, wspierają się i potrafią śmiać się z samych siebie. Mają ze sobą wiele wspólnego i odwiedzają te same miejsca. Lubią też sobie dogryzać i są wobec siebie złośliwi.
Uznałem, więc że jest to idealny duet do odpowiedzi na pytanie - Co sądzą o przyjaźni w polskim show-biznesie…

Marcin zdradził:
 - Mam przyjaciół na całym świecie - ja nie żyje polskim światkiem - robię swoje i wyjeżdżam - teraz musiałem spędzić trochę więcej czasu w Warszawie ze względu na TV, ale moje życie i tak się toczy między Paryżem, a Hiszpanią - Warszawa jest tylko dodatkiem - tu tylko pracuję - chodzę na imprezy wyłącznie, gdy mam jakieś zobowiązania - a moje życie, znajomości, przyjaźnie - to wszystko w Europie.
Pracuję w Polsce tylko ze względu na rodziców - dzięki temu mogą mnie częściej spotykać.

Dawid Woliński od jakiegoś czasu jest ostrożny i mniej ufny w tego rodzaju relacjach. Opowiedział mi historię związaną z byłą ‘przyjaciółką’ Karoliną Korwin-Piotrowską:
- Myślałem, że się przyjaźnimy, więc kiedy zasłabła na planie po morderczych 10h nagrania domyśliłem się, że się odwodniła, więc mając doświadczenie w nawadnianiu ciała (siłownia) zrobiłem jej podwójną dawkę minerałów z potasem, które nawodniły ciało i podniosły potas.  Następnego dnia lekarz powiedział, że to jej bardzo pomogło na serce, ponieważ mogło być dużo poważniej:-/ Chodziło o zapaść... a potem to już znasz resztę...Ona tylko zbierała informacje żeby wyśmiewać i krytykować.

3 komentarze:

Ka Mila pisze...

o przyjazn jest cięzko jak widać! dlatego trzeba dbać o bliskich :)


www.live-style20.blogspot.com

Remik pisze...

Oni tworzą spoko duet :)

Anonimowy pisze...

Artykuł dobrze zaczęty ale bez żadnego końca, co sprawia, że ma się wrażenie jakby był urwany w połowie zdania ...:/