poniedziałek, 24 października 2011

Tudor watchesJak wiadomo marka Tudor to bardzo ekskluzywna i ciekawa propozycja dla wszystkich mężczyzn ceniących sobie najwyższą jakość.


Linia Grantour powstawała z pasji do sportów motorowych i jest wzorowana na detalach ze sportowych samochodów legendarnej marki Porsche. Jest to produkt o nieprzeciętnych właściwościach, który posłuży nam we wszelakich okolicznościach.
Powstały modele o nazwie Grantour Date, Grantour Chrono oraz całkowicie nowy Grantour Chrono Fly-Back.
Najnowszy Tudor liczy sobie najczęściej spotykane w zegarkach 41mm szerokości, posiada klasyczną tablicę ze wskazówkami.


Do każdego z trzech zegarków dopasować będzie można skórzany, perforowany pasek z nowym zabezpieczonym zapięciem lub stalową bransoletę z polerowanymi środkowymi ogniwami. Grantour Chrono Fly-Back w wersji bi-color dostępny będzie z bransoletą, w której środkowe ogniwa wykonane zostały z różowego złota.


Na zakończenie, pragnę wspomnieć o cenie, która waha się w przedziale od 2 000 do 3 000 dolarów w zależności od rynku, ale co to za wydatek dla posiadaczy tak bogato wyposażonych i drogich samochodów.* Artykuł sponsorowany 

Brak komentarzy: