czwartek, 23 czerwca 2011

Konferencja prasowa książki FASHION PEOPLE


22 czerwca br. o godzinie 11.00 w showroomie H&M odbyła się konferencja prasowa, poświęcona premierze, długo wyczekiwanej przez wszystkich pasjonatów mody, książki Fashion People.
Książka dedykowana jest wszystkim tym, dla których moda jest częścią ich życia, ale również tym, którzy poszukują nowego stylu, inspiracji. Album przedstawia najlepsze stylizacje prosto z ulic polskich miast.
Na konferencji pojawili się znani redaktorzy mody jak Małgosia Boy oraz przedstawiciele redakcji Dilemmas Magazine, Hot, Radio Planeta, K Mag i wielu innych.
Autorka książki wraz z fotografami, ( którzy specjalnie przybyli ze swoich miast, by zobaczyć owoc swojej pracy) opowiadali o zdjęciach, ciekawych sytuacjach jakie pojawiały się w trakcie wykonywania zdjęć.
Dorota Wróblewska podkreślała, że cały projekt to akcja charytatywna( wszyscy pracowali za darmo), która ma wspierać młode talenty. Całkowity dochód z książki przekazany zostanie na edukację młodych, zdolnych pasjonatów mody.
Wspaniale spędzony czas, cieszę się bardzo, ponieważ pracowałem przy tej książce i jest mi bardzo bliska. Fajnie, że są tacy ludzie jak Dorota Wróblewska, ona zmienia Polskę, przybliża ludziom świat mody i bardzo dobrze jej to wychodzi. KOLEJNY SUKCES. Teraz mamy dużo pracy, ponieważ już w niedzielę Warsaw Fashion Street – ZAPRASZAM

Dorota Wróblewska i Patryk Strzała
Agata Koschmieder i Patryk Strzała

Patryk Strzała i Agnieszka Szulim

Gosia Boy i Patryk Strzała

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

super zdjęcia!!!

vampire pisze...

będę Cię obserwować, a co! :d miło tu u Ciebie.