sobota, 14 maja 2011

Kolejny weekend z Fashion People

Dziś po raz kolejny wybraliśmy się na Nowy Świat robić zdjęcia do książki Fashion People. Piękna pogoda i wyśmienite towarzystwo…? Tak, tak to my, było bardzo sympatycznie i wesoło – jak zawsze.

Muszę Wam powiedzieć, że książka daje radę i będzie strzałem w dziesiątkę. Naprawdę! Nie mogę się doczekać, premiery (26 czerwca podczas WARSAW FASHION STREET).

Ostatnia szansa, aby znaleźć się w Fashion People to przyszły weekend (21-22.05). Zdjęcia będą robione podczas Street of design. Czekamy na Was... :)

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

fajne zdjęcie tylko szkod, że ma nogi ucięte.. :<

Anonimowy pisze...

Fajne zdjęcie, ciekawe skąd autor bloga ma to zdjęcie?
Po pierwsze na pewno nie on zrobił to zdjęcie, a po drugie na zdjęciu jest szwedzki pisarz który nie ma nic wspólnego z modą.

PATRYK STRZAŁA pisze...

Pawle Kozłowski (anonimowy)
Gdybyś czytał uważnie i bywał częściej na blogu nie komentowałbyś w ten bezsensowny sposób. Współpracuję i pomagam przy projekcie Fashion People. Zdjęcie jest podpisane i zrobiliśmy je wczoraj. Wykonał je mój znajomy Piotr Zyznowski.
Wskazówka na przyszłość: jeśli chcesz być złośliwi (a i tak ci to nie wychodzi)to w ogóle tutaj nie wchodź, albo dokładniej sprawdzaj to, co zarzucasz innym.
Poza tym poczytaj o projekcie Fashion People... będziesz wiedział, dlaczego temu mężczyźnie zrobiliśmy zdjęcie. Pozdrawiam :)

dorota pisze...

Patryk, dobrze się składa będę 22 w Warsaw Street of Design ...więc ....napadnę Cię z aparatem ;)
Książka FP świetnie się zapowiada .... zawsze mi brakowało takiego spojrzenia z ulicy :))