czwartek, 5 maja 2011

Co z naszym wyczuciem stylu?

Przeglądając dzisiejszą prasę, portale, czy oglądając telewizję, zauważyłem, że cały czas brakuje Nam wyczucia stylu. Wielu z nas nie radzi sobie z modą. Chwilami czuję się urażony tym, jak wyglądają osoby publiczne. Nie dbają o czystość wyglądu, a to już chyba lekka przesada. Macie podobne spostrzeżenia? Co Wam najbardziej przeszkadza?

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Dla mnie polski show buisness to jest jedna wielka porażka, nie mówiąc o ich braku wyczucia w kwestii mody. Czasem nawet próbują kopiować celebrytów z zachodu - ale kiepsko im to wychodzi. Szczerze? Nie razi mnie to,nie interesuje mnie,co na siebie wkładają. Chodzi tylko o to,że oni są rozpoznawalni i przynoszą wstyd,bo tak potem postrzegają "Polaczków" na Zachodnich salonach.
Najgorzej (wg mnie) wyglądają:
J.Liszowska (śmiech na sali,że kobyłka+spodnie "alladynki" = złośliwość stylisty,bo ja już nie wiem co)
+ Mikołaj Krawczyk i Aneta Zając,cała ta frytka i jej pokroju Sara May,nie wspomnę już o takim przypadku jak Rutowicz.
Z kolei, Doda, co trzeba jej przyznać,ewoluuowała z plastiku do..nie wiem czego,ale jest lepiej niż było.
Ostatnio przeglądałam zdjęcia młodej Kaczyńskiej i muszę przyznać,że jestem pozytywnie zaskoczona (prostota i elegancja nigdy nie wychodzą z mody :)
Więcej przykładów nie podam,bo nie śledzę, co się dzieje..wolę obejrzeć na national geographic nocne życie Waranów z Komodo, to będzie lepszy wybór
B.

emefowski pisze...

ja mam chyba zerowe, bo zupełnie mnie nie rusza, jak ubierają się celebryci, aktorzy i piosenkarze. skoro ja mam prawo do dowolnego dobioru garderoby, to i wszyscy inni mają. wszystko.

Sara Ferreira pisze...

Fajny blog, dobrze wiedzieć, że panowie też bywają ładni ;)
zapraszam do mnie
http://misscferreira.blogspot.com/

Anonimowy pisze...

Nie zgadzam się z Twoją opinią. Uważam, że każdy ma prawo ubierać się dowolnie..w zależności do własnych upodobań. Dla Ciebie może być to tatalny brak gustu i smaku a dla nich na tym właśnie polega ich styl więc chyba nie powinieneś tego krytykować.