sobota, 9 kwietnia 2011

Model - Robert Ryzek

Robert Ryżek ma 23 lata i pochodzi z małej nadmorskiej miejscowości, Kamień Pomorski. Z modelingiem pierwszy raz zetknął się 2 lata temu. Jego przygoda rozpoczęła się w Wietnamie, gdzie pojechał na 3 miesięczne wakacje. Został zaproszono do udziału w sesji zdjęciowej do Lifestyle'owego magazynu. Jak sam mów „To była moja pierwsza sesja zdjęciowa, której towarzyszyła trema i 40 stopniowa temperatura”. Po tej sesji napłynęły kolejne propozycje.

Po powrocie do Polski zaczął wdrażać się w świat modelingu. Przez ponad rok tworzył swoje portfolio i w dalszym ciągu je udoskonala. Obecnie mieszka i pracuje w Warszawie.

Współpracował z wieloma fotografami w Polsce i na świecie. Został twarzą PROCHNIKA i LAVARDA. Na jego koncie znajdują się także liczne pokazy mody: Nuno Gama, Piotr Drzał, Sylwester Krupiński, Natasha Pavluchenko, Konrad Parol, Delikatessen, Monika Ptaszek, Thorbjorn, Miguel Viera, Nenuko, Pokaz Ewy Minge i urodziny ‘Co Za Tydzień’, oraz Warsaw Fashion Street: m.in. Mariusz Przybylski.

2 komentarze:

Ania S. pisze...

Oj, ma potencjał:) życzę mu wielu sukcesów. Życie składa się z chwil, które trzeba łapać i tym, co je złapią to się ... udaje zdobyć szczyty:)

stylist pisze...

Gratuluje:-)