sobota, 11 grudnia 2010

Lookbook Moniki Ptaszek

Monika Ptaszek rocznik 78.Absolwentka Szkoly Artystycznego Projektowania Ubioru w stolecznym miescie Krakowie. Projektantka, stylistka, kolekcjonerka tatuaży.Zdecydowanie woli ubierać chłopaków, chociaż hasła Ptaszek for Men proponuje nie brac dosłownie.

Dziś odwiedziłem Monikę w galerii PROGRAM. Mimo panującej za oknem pogody atmosfera na Andersa 13 była bardzo ‘ciepła’. Od razu po wejściu ujrzałem samych znajomych. Rozmowom, żartom i ciekawym historiom …nie było końca. Szkoda tylko, że czas pozwolił mi zostać tam tylko chwilę. Porobiłem także zdjęcia, którę załączę poniżej.
2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Ptaszek for Men rulez ;D wrzuć zdjęcia jestem ich bardzo ciekawy! :)

Anonimowy pisze...

mają w sobie coś przyciągającego
te kreacje ..
nie wiem dlaczego ,ale mam takie skojarzenie z nowoczesnymi klubami lukusowymi w centrum Berlina ,w industrialnym stylu.. gdzie kręcą się dziwni ludzi..od vipów po cudacznie wymalowanych transwestytów..
chłodne, stonowane, czerń i szarości (ostatni zestaw osobiście nie przypadł mi do gustu,a zwłaszcza góra)nowoczesne, zniesienie klasycznej elegancji..
zestaw I tak,zestaw II - dół świetny!!
tylko znowu co do góry : nie jestem przekonana co do zdobień u górze,III jest boski wręcz :) typ niepokorny jednym słowem..IV świetne spodnie..geometryczne wzory..znowu kojarzy mi sie z nowoczesnymi klubami na poziomie..

B.:)