Ostatnia, długo wyczekiwana
tegoroczna stylizacja.
Mam nadzieję, że odpoczęliście w te Święta i zebraliście dużo energii na Sylwestra. Ja w tym roku zostawiłem wszystko na ostatnią chwilę i dopiero dziś podjąłem decyzję, gdzie będę się bawił w tą wyjątkową noc. Nie mam nawet przygotowanego outfitu, więc będzie spontanicznie.
Mam nadzieję, że odpoczęliście w te Święta i zebraliście dużo energii na Sylwestra. Ja w tym roku zostawiłem wszystko na ostatnią chwilę i dopiero dziś podjąłem decyzję, gdzie będę się bawił w tą wyjątkową noc. Nie mam nawet przygotowanego outfitu, więc będzie spontanicznie.
ŻYCZĘ WAM SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY I
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU.
BĄDŹCIE OSTROŻNI ;-)
Płaszcz – ZARA
Okulary - GUCCI
Szalik – H&M
T-shirt – Woolves
Bransoletki – Malvaretki
Bransoletka (złota) – Vintage Shop
Spodnie – MADOX
fot. Karolina
Fornal Photography











