Pokazywanie postów oznaczonych etykietą SUPRA. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą SUPRA. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 4 lipca 2013

Wrzuć na 'Luss'

Czasami warto wrzucić na 'Luss' ;-) 
Oto efekty dzisiejszych niezaplanowanych zdjęć... 
Moim towarzyszem i modelem jednocześnie był stary Volkswagen 1600tl. Mega opcja + świetny klimat, który mam nadzieję udało się pokazać na zdjęciach.
Stylizacja jest mocno streetwearowa i doskonale nadaje się na wypady za miasto z przyjaciółmi. 
Co sądzicie o takim zestawieniu?

Na sobie mam:
T-shirt – Relaxx.Luss
Spodnie – ZARA
Koszula – H&M
Buty - SUPRA
Fot. Kamil Strzała