Czasami warto wrzucić na 'Luss' ;-)
Oto efekty dzisiejszych niezaplanowanych zdjęć...
Moim towarzyszem i modelem jednocześnie był stary Volkswagen 1600tl. Mega opcja + świetny klimat, który mam nadzieję udało się pokazać na
zdjęciach.
Stylizacja jest mocno streetwearowa i doskonale
nadaje się na wypady za miasto z przyjaciółmi.
Co sądzicie o takim zestawieniu?
Na sobie mam:
T-shirt – Relaxx.Luss
Spodnie – ZARA
Koszula – H&M
Buty - SUPRA
Fot. Kamil Strzała
