Pokazywanie postów oznaczonych etykietą FRIENDS. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą FRIENDS. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 3 stycznia 2013

... BO NAJWAŻNIEJSZA JEST RODZINA I PRZYJACIELE!!!

Wszyscy wstawiają podsumowania roku, a ja?! 
– pragnę pokazać Wam tych, którzy sprawiają, że każdy rok jest wspaniały...!

Dziękuję Wam za to, że jesteście, że zawsze mogę na Was liczyć, że szczerze mi kibicujecie, że zawsze stoicie za mną murem, za wszystkie rozmowy, kłótnie i awantury, za spędzony razem czas i wszystkie wspaniałe chwile... 
JESTEM DUMNY Z TAKIEJ RODZINY I TAKICH PRZYJACIÓŁ... niestety nie wszystkich mam zdjęcia (np. cioci Ali, która na pewno przeczyta ten wpis), ale mam nadzieję, że mi to wybaczycie... 
<3 UWIELBIAM WAS <3